Maja Fjaestad akvarell

Maja Fjaestad akvarell
Maja Fjaestad akvarell
Maja Fjaestad akvarell
Maja Fjaestad akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MAJA FJAESTAD (1873-1961), Trädstammar vid vattendrag, signerad MF, intygad på baksidan av Agneta Fjaestad, akvarell och blyerts, 28x42 cm

390920

2016-06-16