Kopia efter Rubens olja på duk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Mercurius och Argus", kopia efter P P Rubens, olja på duk, 1900-tal, 63 x 87 cm.

390929

2016-06-18