Matbord Calligaris

Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris
Matbord Calligaris

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CALLIGARIS, matbord, Italien, samtida, ek, med utdragbar iläggsskiva, höjd 75, 170 x 100, iläggsskiva 56 cm

Fanérskador, slitage

390930

2016-06-16