Knut Janson oljemålning
Valmis
2016-06-19
390933
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): Självporträtt, signerad och daterad K Janson 1916, olja på duk, 41x33 cm