Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUNNA, koppar, 1900-talets första hälft, höjfd 59, diameter 51 cm

Slitage

390937

2016-06-16