Koppartunna med lock

Koppartunna med lock
Koppartunna med lock
Koppartunna med lock
Koppartunna med lock
Koppartunna med lock
Koppartunna med lock
Koppartunna med lock
Koppartunna med lock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUNNA med lock, koppar, omkring 1900, med handtag, höjd 45, diameter 45 cm

Bucklor, slitage

390938

2016-06-16