Knut Janson olja

Knut Janson olja
Knut Janson olja
Knut Janson olja
Knut Janson olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): Grönskande landskap, signerad och daterad Knut Janson -50, olja på pannå, 28x24,5 cm

390941

2016-06-19