Knut Janson oljemålning
Valmis
2016-06-19
390945
| Korkein tarjous | 8 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KNUT JANSON (1882-1966): Sommarlandskap, signerad och daterad K Janson 1913, olja på pannå, 23x29 cm