Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vad nu då?, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 64x80 cm.
Läs mer
Ytmärken
390949
2016-08-24