Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

25 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vad nu då?, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 64x80 cm.

Läs mer

Ytmärken

390949

2016-08-24