Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Den gröna vägen", signerad och daterad SE Johansson 1966, olja på pannå, ca 22x32 cm.

Läs mer

390961

2016-08-24