Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Den gröna vägen", signerad och daterad SE Johansson 1966, olja på pannå, ca 22x32 cm.
Läs mer
390961
2016-08-24