Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Gammal kamin, signerad SE Johansson, blandteknik/olja på papper, ca 18,5x27 cm.
Läs mer
390966
2016-08-24