Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Gammal kamin, signerad SE Johansson, blandteknik/olja på papper, ca 18,5x27 cm.

Läs mer

390966

2016-08-24