Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Ett steg, signerad och daterad SE Johansson -07, blandteknik på duk, ca 38x50 cm.

Läs mer

390968

2016-08-24