Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Ett steg, signerad och daterad SE Johansson -07, blandteknik på duk, ca 38x50 cm.
Läs mer
390968
2016-08-24