Allan Egnell

Allan Egnell
Allan Egnell
Allan Egnell
Allan Egnell
Allan Egnell
Allan Egnell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLAN EGNELL (1884-1960): "Stenbocks kurir", signerad samt titulerad på ram och spännram, olja på duk, 32 x 45 cm

390969

2016-06-18