Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Helikopter, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 39x58,5 cm.
Läs mer
390970
2016-08-24