Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Tuppen, signerad och daterad SE Johansson 56, pastell, ca 15x16 cm.

Läs mer

390972

2016-08-24