Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Tuppen, signerad och daterad SE Johansson 56, pastell, ca 15x16 cm.
Läs mer
390972
2016-08-24