Engelskt vitrinskåp
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, inrett med hyllplan, skåpunderdel med utdragbar läderklädd skiva, märkt Bevan Funnell Ltd New Haven England, höjd 213, 114 x 39 cm, nyckel finns
Smärre ytskador
390997
2016-06-18