Engelskt vitrinskåp

Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp
Engelskt vitrinskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, inrett med hyllplan, skåpunderdel med utdragbar läderklädd skiva, märkt Bevan Funnell Ltd New Haven England, höjd 213, 114 x 39 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

390997

2016-06-18