Tom Fahlroth akvarell

Tom Fahlroth akvarell
Tom Fahlroth akvarell
Tom Fahlroth akvarell
Tom Fahlroth akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOM FAHLROTH (född Falun 1921-1980), Kustlandskap med båt o figurer, signerad Fahlroth, akvarell på papper, 50 x 66 cm

390998

2016-06-18