Silverskedar i gammal fransk modell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEDAR, 9 st, silver, gammal fransk modell, snarlika, kontrollstämplade, 1828-1875, längd ca 20-21 cm, total vikt ca 350 g

Slitage, bucklor, monogram på skedarnas baksida

391000

2016-06-18