Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKEDAR, 9 st, silver, gammal fransk modell, snarlika, kontrollstämplade, 1828-1875, längd ca 20-21 cm, total vikt ca 350 g
Slitage, bucklor, monogram på skedarnas baksida
391000
2016-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här