Knut Janson kopia efter Elias Martin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT JANSON (1882-1966): Porträtt, kopia efter Elias Martin, signerad K. Janson och atergo signerad och daterad -05, olja på duk, 55x47 cm

Dukskada, färgbortfall

391005

2016-06-19