Peter Dahl färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): "Kvinnan och datorn", signerad Peter Dahl, 373/500, färglitografi, ca 63 x 91 cm, oramad
HISTORIK: Litografien framtagen för SIF (Svenska Industritjänstemannaförbundet)
391015
2016-06-16