Rembrandt etsning

Rembrandt etsning
Rembrandt etsning
Rembrandt etsning
Rembrandt etsning
Rembrandt etsning
Rembrandt etsning

Klubbat för:

9 000 SEK

12 000 SEK

REMBRANDT (1606-1669), "Man in cloak and fur cap leaning against a bank" 1630, signerad i plåten, etsning, bladstorlek 11x7,5 cm,
LITTERATUR: Bartsch 151, state 3

391021

2016-06-19