Klubbat för:
9 000 SEK
12 000 SEK
REMBRANDT (1606-1669), "Man in cloak and fur cap leaning against a bank" 1630, signerad i plåten, etsning, bladstorlek 11x7,5 cm,
LITTERATUR: Bartsch 151, state 3
391021
2016-06-19