Jason Ringsted

Jason Ringsted
Jason Ringsted
Jason Ringsted
Jason Ringsted
Jason Ringsted
Jason Ringsted
Jason Ringsted
Jason Ringsted
Jason Ringsted
Jason Ringsted

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, Danmark, etikettmärkt Jason, Ringsted, teak, höjd 43, 150x56 cm

Bruksslitage

391026

2016-06-18