Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1950-tal, Danmark, etikettmärkt Jason, Ringsted, teak, höjd 43, 150x56 cm
Bruksslitage
391026
2016-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här