Skrivskåp, rokoko
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKRIVSKÅP, rokoko, 1700-tal, överskåp med dörrpar, underskåp med lådor samt snedklaff med bakomvarande skrivinredning, förgyllda beslag, originallås med nyckel, höjd ca 240, 105x58 cm
Bruksslitage, renoverat, möjligen har över- och underskåp ej ursprungligen hört ihop
391041
2016-06-16