Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

MOBILIA, salongsbord, jugend, 1910/20-tal, fyrdelad pelarfot samt svängda former, etikettmärkt "Nordiska Möblerings Mobilia Malmö", diameter 110, höjd 72 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, skador

391043

Päivämäärä:

2016-06-16