Salongsbord nyrokoko
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
MOBILIA, salongsbord, jugend, 1910/20-tal, fyrdelad pelarfot samt svängda former, etikettmärkt "Nordiska Möblerings Mobilia Malmö", diameter 110, höjd 72 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, skador
391043
Päivämäärä:
2016-06-16