Greta Gerell

Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): "Figurine", signerad titulerad och angivet som provtryck, akvatint och limjeetsning, tryckytans mått ca 19,5 x 18 cm

Något gulnat blad

391055

2016-06-18