Greta Gerell
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRETA GERELL (1898-1982) teckning samt litografi den förra signerad samt med dedikation, litografi med motiv från Montmartre med dedikation, litografins passepartout har innermåttet ca 47 x 30,5 cm
Gulnader
391056
2016-06-18