Klubbat för:
16 000 SEK
10 000 SEK
CHRISTIAN D´ORGEIX (Frankrike, född 1927), Les Bateleurs, signerad d´Orgeix, 1974 enligt etikett, olja på duk, 92x73 cm
391079
2016-06-19