Christian D´orgeix

Christian D´orgeix
Christian D´orgeix
Christian D´orgeix
Christian D´orgeix
Christian D´orgeix
Christian D´orgeix

Klubbat för:

16 000 SEK

10 000 SEK

CHRISTIAN D´ORGEIX (Frankrike, född 1927), Les Bateleurs, signerad d´Orgeix, 1974 enligt etikett, olja på duk, 92x73 cm

391079

2016-06-19