Philip von Schantz lirografi

Philip von Schantz lirografi
Philip von Schantz lirografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Fönstersnara", signerad och daterad v Schantz -72, akvatint och linjeetsning från konturskuren plåt, 14/20, 60x49, oramad
Litteratur: Bjurström 157

391084

2016-06-16