Staffan Hallström 2 litografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976), (2) "Schackspel", signerade, 56/125 resp. etapptryck, färglitografi ca 43x49 cm, oramade

391085

2016-06-16