Grafiska blad 10 st., FfgK

Grafiska blad 10 st., FfgK
Grafiska blad 10 st., FfgK
Grafiska blad 10 st., FfgK
Grafiska blad 10 st., FfgK
Grafiska blad 10 st., FfgK
Grafiska blad 10 st., FfgK
Grafiska blad 10 st., FfgK
Grafiska blad 10 st., FfgK

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSK GRAFIK (10), ur FfGK´s årsmappar, bl a JUSSILAINEN Lea Ahmed (född 1955), "Växjögatan 34", signerad och numrerad 147/320, fotopolymergravyr, 36x48 cm, Kristina Munklinde, Lina Nordenström, Charlotta Perla

391087

2016-06-16