Staffan Hallström litografi

Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Kristina mot klippa, signerad och numrerad Staffan Hallström 58, 5/125, litografi, 49x40 cm, oramad

391093

2016-06-16