Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Kristina mot klippa, signerad och numrerad Staffan Hallström 58, 5/125, litografi, 49x40 cm, oramad
391093
2016-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här