Olof Jernberg oljemålning

Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF JERNBERG (1855-1935): Skärgårdslandskap, signerad O Jernberg, olja på duk, ca 25x47 cm

Mindre färgbortfall

391095

2016-06-20