Serveringsvagn
2016-06-16
391098
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt svart glas, på hjul, höjd 69, 57x37 cm
Skivor med smärre repor