Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Från skugga till orange, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 24,5x35 cm.
Läs mer
Repa
391099
2016-08-24