Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Från skugga till orange, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 24,5x35 cm.

Läs mer

Repa

391099

2016-08-24