Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

AMPEL, bemålad plåt i ärggrönt, beslag i förgylld brons, för fyra ljuspunkter, höjd 62, diameter ca 55 cm

Bucklor, skador i form av färgbortfall

391112

2016-06-16