Vintrinskåp Karl Johan-stil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, Karl Johan-stil, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny med inläggningar i olika träslag, glasad dörr och sidor. sammetsklädd botten och rygg, 3 glasshyllor, invändig belysning, 1 låda, nyckel medföljer, höjd 136, 85 x 34 cm
Bruksslitage, smärre fanersläpp
391125
2016-06-17