Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
SVEN ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Alla väntar på sin tur", signerad och daterad SE Johansson 2000-tal, olja/blandteknik på pannå, ca 17x23, bildmått ca 12,5x21 cm.
Läs mer
391126
2016-08-24