Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

SVEN ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Alla väntar på sin tur", signerad och daterad SE Johansson 2000-tal, olja/blandteknik på pannå, ca 17x23, bildmått ca 12,5x21 cm.

Läs mer

391126

2016-08-24