Bert Håge Häverö

Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), skärgårdsbåtar på Stockholms ström, numrerad 178/290, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, 33 x 44 cm

Zustandsbeschreibung

391127

2016-06-19