Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), skärgårdsbåtar på Stockholms ström, numrerad 178/290, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, 33 x 44 cm
Zustandsbeschreibung
391127
2016-06-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner