Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Gult fält, signerad och daterad SE Johansson 1968, olja på pannå, ca 90x122 cm.
Läs mer
Ytmärken, fläckar
391131
2016-08-24