Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

35 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Gult fält, signerad och daterad SE Johansson 1968, olja på pannå, ca 90x122 cm.

Läs mer

Ytmärken, fläckar

391131

2016-08-24