Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Mörk sky, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 40x60 cm.
Läs mer
Ytmärken
391134
2016-08-24