Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Mörk sky, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 40x60 cm.

Läs mer

Ytmärken

391134

2016-08-24