Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vad får man inte finna sig i, signerad och daterad SE Johansson 1980-82, blandteknik på pannå, ca 20x33 cm.

Läs mer

391137

2016-08-24