Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vad får man inte finna sig i, signerad och daterad SE Johansson 1980-82, blandteknik på pannå, ca 20x33 cm.
Läs mer
391137
2016-08-24