Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Fest-Privatim, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 60x80 cm.
Läs mer
391138
2016-08-24