Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Fest-Privatim, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 60x80 cm.

Läs mer

391138

2016-08-24