Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, grön kanton, dekor av figurscener, höjd ca 14, diameter 34 cm
Smärre emaljslitage
391139
2016-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här