Skål Kina

Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, grön kanton, dekor av figurscener, höjd ca 14, diameter 34 cm

Smärre emaljslitage

391139

2016-06-17