Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Trojanska hästar, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 31x32,5 cm.
Läs mer
Repor
391140
2016-08-24