Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Trojanska hästar, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 31x32,5 cm.

Läs mer

Repor

391140

2016-08-24