Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
SVEN ERIK JOHANSSON (född 1925):
Hängbron, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik på papper, ca 18x30 cm.
Läs mer
391151
2016-08-24