Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

SVEN ERIK JOHANSSON (född 1925):
Hängbron, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik på papper, ca 18x30 cm.

Läs mer

391151

2016-08-24