Sven-Erik Johansson

Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson
Sven-Erik Johansson

Såld för:

Osåld

Utropspris

35 000 SEK

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Litet panorama", signerad och daterad SE Johansson 1962, olja på pannå, ca 26x50 cm,

UTSTÄLLD: Malmö Konsthall 1985, Katalognr 19

Läs mer

391153

2016-08-24