Sven-Erik Johansson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000 SEK
SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Litet panorama", signerad och daterad SE Johansson 1962, olja på pannå, ca 26x50 cm,
UTSTÄLLD: Malmö Konsthall 1985, Katalognr 19
Läs mer
391153
2016-08-24