Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOPPARKANNA, 1800-tal, handrullade nitar, lock samt hänkel, höjd 44, längd 42 cm
Patina, slitage
391154
2016-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här