Kanna koppar 1800-tal

Kanna koppar 1800-tal
Kanna koppar 1800-tal
Kanna koppar 1800-tal
Kanna koppar 1800-tal
Kanna koppar 1800-tal
Kanna koppar 1800-tal
Kanna koppar 1800-tal
Kanna koppar 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPARKANNA, 1800-tal, handrullade nitar, lock samt hänkel, höjd 44, längd 42 cm

Patina, slitage

391154

2016-06-17